ABX Solution® – będziemy numerem 1 w branży!

ABX Solution® – staniemy się numerem 1 w branży! Jak dobrze wiemy, usługi transportowe należą do podstawowych usług logistycznych – dotyczą; są związane z transportem ładunku z punktu A do punktu B. Jednak pod tą pozornie prostą formułą kryje się złożoność powiązanych ze sobą procesów, które zapewniają niezbędną mobilność w czasie i przestrzeni; a ich racjonalna koordynacja wymaga najlepszych specjalistów i wieloletniego doświadczenia. Zapewniają oni swobodny przepływ towarów i półproduktów od nadawcy do odbiorcy, tworząc zintegrowane łańcuchy dostaw.

Dlatego…

Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że nasza firma ABX Solution® została wyróżniona przez Puls Biznesu – jeden z najbardziej wiarygodnych i szanowanych serwisów informacyjnych o gospodarce, rynkach i biznesie. W artykule „Wyznaczyliśmy kurs, zostaniemy numerem 1 w branży” Puls Biznesu opisuje naszą historię, misję, wizję i wartości, którymi kieruje się nasza firma. ABX Solution® – zostaniemy numerem 1 w branży!

 

W tym artykule znajdziesz również interesujące informacje o naszych usługach transportowych, spedycyjnych i logistycznych, które oferujemy zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Dowiesz się, jakie są nasze plany na przyszłość i jakie cele chcemy sobie postawić na najbliższą przyszłość. Przeczytasz również o naszych sukcesach, nagrodach, które ostatnio zdobyliśmy, cały czas z pasją dostarczając najlepsze rozwiązania dla branży transportowej.

 

Od samego początku przyświecał nam jeden cel – być najlepszą firmą na polskim rynku w branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka).

Historia ABX Solution® w pigułce:

Od jednego człowieka do dynamicznego zespołu! 📈

Nasza historia rozpoczęła się w lipcu 2019 roku; wtedy rozpoczęła się działalność jednoosobowa, a dziś jesteśmy dynamiczną spółką komandytową.

Nasza siedziba główna znajduje się we Włocławku, a oddział w Poznaniu.

Nieustannie realizujemy naszą wizję rozwoju od prawie pięciu lat, zapewniając najwyższy poziom usług.

Usługi świadczone przez ABX Solution®: 🚚

  • transport całopojazdowy,
  • transport kabotażowy,
  • transport drobnicowy,
  • transport ekspresowy,
  • transport ADR
Działamy szeroko na terenie Polski, Unii Europejskiej i poza jej granicami.

transport logistyka spedycja BLOG ABX SOLUTION NUMER 1 W BRANZY TSL

 
 

👥 Nasz zespół: Napędzanie sukcesu firmy👥

W ABX Solution® wierzymy, że pracownicy są naszą największą siłą. Nasz zespół to grupa osób pasjonujących się branżą TSL, zawsze gotowych do rozwoju i zdobywania nowej wiedzy. Wspieramy innowacyjność i wzmacniamy ducha zespołowego, przywiązując wagę do profesjonalizmu, odpowiedzialności i wzajemnego szacunku. Dążymy do zdobycia czołowej pozycji w branży! Sprawdź nasz poprzedni wpis, w którym ABX Solution® zostało ogłoszone jedną z elitarnych Gazel Biznesu <tutaj>.

👉 Dowiedz się więcej o naszych usługach i rozwoju firmy! 👉 ABX solution LINKEDIN

🌟 Dołącz do Naszego Sukcesu już dziś! 🌟