ABX Solution® – będziemy numerem 1 w branży!

ABX Solution® – będziemy numerem 1 w branży! Jak dobrze wiemy usługi transportowe są jedną z podstawowych usług logistycznych – dotyczy przewozu załadunku z punktu A do punktu B. Jednak pod tym prostym na pozór sformułowaniem kryje się złożoność połączonych ze sobą procesów, które nadają konieczną ruchliwość w czasie i przestrzeni, a jego racjonalna koordynacja wymaga najlepszych specjalistów i lat doświadczeń. Zapewniają swobodny przepływ towarów i półfabrykatów od nadawcy do odbiorcy, tworząc zintegrowane łańcuchy zaopatrzeniowe.

Dlatego…

Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że nasza firma ABX Solution® została wyróżniona przez Puls Biznesu – jeden z najbardziej wiarygodnych i cenionych serwisów informacyjnych o gospodarce, rynkach i biznesie. W artykule „Mamy wyznaczony kierunek, będziemy numerem 1 w branży Puls Biznesu w rozmowie z opisuje naszą historię, misję, wizję i wartości, które kierują naszą działalnością. ABX Solution® – będziemy numer 1 w branży!


W artykule znajdziesz także ciekawe informacje o naszych usługach transportowych, spedycyjnych oraz logistycznych, które oferujemy na rynku zarówno krajowym jak również międzynarodowym. Dowiesz się, jakie są nasze plany na przyszłość i jakie cele chcemy założyliśmy sobie na najbliższą przyszłość. W rozmowie przeczytasz również o naszych sukcesach, nagrodach, które zdobyliśmy w ostatnim czasie – cały czas z pasją dostarczając najlepszych rozwiązań dla branży transportowej.

Od samego początku naszej działalności przyświeca nam jeden cel – być najlepszą firmą na polskim rynku usług Transportu, Spedycji i Logistyki (TSL).

Historia ABX Solution® w pigułce:

Od Jednego Człowieka do Dynamicznego Zespołu! 📈

Nasza historia rozpoczęła się w lipcu 2019 r., jako jednoosobowa działalność gospodarcza, a dziś jesteśmy dynamiczną spółką komandytową.

Nasza siedziba główna znajduje się we Włocławku, z oddziałem w Poznaniu.

Nieprzerwanie przez prawie pięć lat realizujemy naszą wizję rozwoju, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

 

Usługi, na Jakie Możesz Liczyć od ABX Solution®: 🚚

  • transport całopojazdowy, 
  • transport kabotażowy, 
  • transport drobnicowy,
  • transport ekspresowy
  • transport ADR.
Zasięg naszej działalności jest szeroki, obejmując Polskę, Unię Europejską i kraje pozaeuropejskie.

transport logistyka spedycja BLOG ABX SOLUTION NUMER 1 W BRANZY TSL

 
 
👥 Nasz Zespół: Napędzamy Sukces Firmy! 👥

W ABX Solution® wierzymy, że pracownicy są naszą największą siłą. Nasz zespół to grupa pasjonatów branży TSL, zawsze gotowych na rozwój i zdobywanie nowej wiedzy. Wspieramy innowacje i umacniamy ducha pracy zespołowej, przywiązując wagę do profesjonalizmu, odpowiedzialności i wzajemnego szacunku. Idziemy po pierwsze miejsce w branży! Sprawdź nasz poprzedni post, gdzie informowaliśmy o znalezieniu się ABX Solution® w elitarnym gronie Gazel Biznesu <tutaj>.

👉 Dowiedz się więcej o Naszych Usługach i Rozwoju Firmy! 👉 ABX solution LINKEDIN

🌟 Dołącz do Naszego Sukcesu już dziś! 🌟